April 2015 archive

Produkce kovových per uživa se odlišný surovin

Stroj
Oryginal: sxc.hu
Všechny stroje, které upotřebujeme každého dne skládají se z celého množství součástí. Každa z týchto dilů je velice podstatna a plní svou role. Jasně všechny součástí musejí být skutečné, aby celý stroj dobře pracoval a nám sloužil.

Posted by Administrator on 2015-04-21 18:15:12
Tags: pružina, Pružiny, Výroba, dily, částí, kov, produkce

Jak se výrabí pera a jak můžeme je používát?

Pružina
Prepared by: XMinusOne
Oryginal: http://www.flickr.com
Začátek produkcí per je spletitý. Jde o tvarování pružin, postup ten jmenuje se navijení. Další věc, kterou děla se s perami to tepelní úpravení, jeho cílem je tepelní stabilizace. Obvykle tato fáza je mechanická. Následná etapa to povrchová úprava mechanická. Je to opravdu složitý postup. Určitě všechno je mechanické. Na závěr produkcí pružiny musejí přejít úpravy antikorozní a značení na svým povrchu. Někteří výrobcy používají též černění. Hodně zakládní jsou zkoušky kvality, které davají nám zaručení, že výrobek, který potřebujme nabýt je nejvyšší jakosti.

Posted by Administrator on 2015-04-21 18:15:12

Tážné pružiny jsou v válcovým tvaru

Tažné pružiny
Prepared by: Karsten Seiferlin
Oryginal: http://www.flickr.com
Většina lidí, kdy ma, kdy mají něco řict o perech jasně budou říkat o perech tlačných. Je to naší základní sdružování z pružinami. Vynika to z toho, že je to nejpopularnější typ pružin. Meně známější jsou tažné pružiny.

Posted by Administrator on 2015-04-03 16:08:02
Tags: Pružiny, Tažné pružiny, garáž

Zkrutné pružiny se vyrábějí často

Pružiny
Oryginal: http://www.vanel.com
Zkrutné pero je šroubovitou válcovou pružinou, které má alespoň jeden a půl činného závitu. Je kvalifikovaná přijímat zevní energie působící v jejích rovinách vertikalních k ose vinutí účinkující točivý okamžik ve smyslu svinování nebo rozvinování. Tyč je při činnosti zkrutné pružiny namáhán na ohnutí.

Posted by Administrator on 2015-04-03 16:07:03
Tags: pružina, Pružiny, mašiny

Rozmanitost per.

Sprężyny
Oryginal: http://www.vanel.com
Existuje aspoň pár žanrů per. Jejich výroba je opravdu složitým postupem. Samozřejmě nejdůležitější je počátek produkcí per. Postupem, který má vliv na celou výrobu per, je tvarování. Z toho důvodu je to tak zakládní. To jak vypada pero má také vliv na její vlastnosti a je to avšak nejpodstatnější.

Posted by Administrator on 2015-04-03 13:14:01
Tags: materiály, Výroba