Mnohobarevný den po celý čas našeho bytí. Cítit okolí a vlastnit, co je nám k dispozici

Příroda a odstíny jsou v existenci každého člověka. Lidí, kteří bydlí na vesnici, touží mít okolo sebe mnoho obchodů a lidi z velkoměst více krajiny. /


V tomto čase je možné vlastnit vše.


obrazy na zeď
Prepared by: You Tube - Tomasz Szafarek
Oryginal: http://www.flickr.com
fototapety na zeď


Na co člověk si vzpomenou. Terč člověka je tvořen přes jeho myšlenky. Pokud lidi pořád na cosi pomýšlí, brzy popřípadě opožděně to dostanou. Vlastnit přírodu ve svém pokoji, která se jeví skutečně, je již dávno uskutečnitelné. Vlastnit obraz cvičících osob na stěně, kteří nás každý den povzbuzují k cvičení, je už také dávno možné. V čem je problém, tak to jedině v lidské představivosti. Pokud si člověk nedovede vybavit, co by si přál mít, tak to nebude mít. Jestliže jsme si vědomí, že chceme, aby náš prostor byl jednobarevný, pak jdeme do obchodu a koupíme monochromatické fototapety na zeď - viz příklady fototapety na zeď. Na zeď, kde upevníme tu fototapetu, můžeme také upevnit obrazy na zeď s různými rostlinami. Ty nám krásně stěny dozdobí. Jestliže si žádáme mít daný pokoj plný zeleně a lesů, můžeme koupit fototapety na zeď s motivem stromů. Můžeme si sami utvořit fototapetu, poradit se s někým či si rovnou konkrétní námět zvolit v obchodě. Do stromové místnosti by ladily obrazy na zeď popřípadě se se zvířaty obývajícími les eventuálně s lesním ovocem. Do jiné místností smíme vybrat čtyři roční etapy. Na každou zeď upevníme fototapetu s jiným obdobím. Na našich zdech se může ukazovat cokoli - příslušná strana - demural.


Též si můžeme nalepit své kamarády, jací budou s námi celou dobu. /


Veškeré pokoje můžou být zařízený podle naší fantazie. Nejdokonalejší na tom je, jež působením dnešním vymoženostem, fototapety dokážou vytvořit z našeho prostoru skutečný ráj.

Posted by Administrator on 2019-02-04 23:59:08
Tags: dom, obraz, obrazy, tapety, rostliny