Kde najít moderní veřejné záchody.

Veřejné toalety měli byste nalézt nejčastějí v centrách měst či v jiných prostorech, kde pobýva hodně lidí. Skvělým příkládem je metro. Avšak bez ohledu na to, kde to je většina z nás loučí veřejné toalety s něčím hnusným a s špinou. Bohužel mnohdy je to skutečnost. Veřejné záchody mnohdy jsou zpoplatněné a není to problém jestli jejich stav je dobrý. Kromě čistoty velice důležitá je jistota a také prřístupnost pro osoby s omezenou pohyblivostí.
toaleta publiczna
Prepared by: Michael Coghlan
Oryginal: http://www.flickr.com
V naším textě chceme charakterizovat Vám pozoruhodné záchody, které je možné použit v různých částech světa. Myslíme, že nejvíc pozoruhodné záchody můžete nalézt během cestování po Asie. Japonské toalety jsou známé na celém světě. Je tak z toho důvodu, že jsou velice moderní. Pro obyčejného člověka z Evropy pravděpodobně bude to kulturní šok. Očividně toalety vypadají skoro stejně jak té, které využíváme každodenně.Japonské záchody mají několik velmi zajímavých funkci. Máme jistotu, že udiví Vás prkýnko, které se samo zvedá a poklada. Mimo samosklopnosti prkýnko někdy ma funkce masírování. Ale není to konec překvapení. Některé prkýnka jsou ohřívané. Musíme říct, že zejména v zimě je to výborný nápad. Někdy můžete nalézt také prkýnko, které se bude samostatně dezinfekovat. Nemusíte nic čistit, aby sednout na plochu bez bakterie. V japonském záchodě můžete si poslouchat hudbu. Je to běžná výbava každého záchodu. Japonské toalety jsou plné elektroniky a někdy mají doopravdy mnoho funkci.

Pozoruhodným příkládem je samočinné mytí. Po vykonání potřeby stačí zmáčnkout příslušné tlačitko, aby toaleta umyla Vám zadek. Určitě použítá voda bude teplá. Můžete též kontrolovat tlak vody. Po omývaní můžete osušit si zadek díky speciálnímu osušovači. V Japonsku jsou také záchody, které kontroluji zdravotní stav uživatelů. Toaletní mísa analyzuje moč, měří tlak a také teplotu těla. Kromě toho važí a dava informace o hmotnosti těla.


toaleta publiczna
Prepared by: shrinkin'violet
Oryginal: http://www.flickr.com
Japonci mají speciální obuv, kterých použivájí jen v toaletě. Je samozřejmé, že pro Japonců hygiena je opravdu velice základní. Inteligentní záchody jsou velice zajímavé. Možné, že brzy podobné záchody budou populární rovněž v Evropě. Až do této doby musíme používat běžné záchody. Doufejme, že veřejné toalety, kterých budeme využívat budou přinejmenším čisté.

Posted by Administrator on 2019-02-12 06:32:46
Tags: toalety, záchody, voda