Hledáš způsob na užasné bydlení? Zkus mnohobarevné fototapety!

Spousta lidí si myslí, že nádherná aranžace bytu stojí hodně peněz a vyžaduje pomoc odborníka. Mezitím v kamenných či internetových prodejnách s nábytkem a dekoračními doplňky můžeme najít stovky věci, které nám pomůžou proměnit obyčejný pokoj v ložnici jako ze snů.


Nejlepší pomůckou při navrhování interiéru je rozhodně Internet. Sít se hemží blogy a stránkami věnovanými problematice aranžování bytů, které prezentují originální a neotřelé řešení.
Fototapety - malé náklady, obrovský efekt!


Opravdovým hitem posledních let jsou určitě fototapety, čili velkoformátové snímky, nebo grafické vzory natištěné na vliesovou či klasickou tapetu. Dřív tento typ tapet byl označovan jako kýč - všichni si pamatujeme velké fotky vodopadů, nebo pláži s palmami v bytech z devadesátých let. Dnes fototapety patří k nejpopulárnějším bytovým doplňkům.Jsou trvalé, omyvatelné a odolné proti oděrům. Jejich prostřednictvím můžeme optický zvětšit prostor a úplně změnit atmosféru našeho bytu. Tiskárny a obchody s bytovými dekoracemi nabízejí stovky možných vzorů a barevných kombinaci. Hledáme nejlepší motiv do ložnice? Jemné vzory! Pokoj studenta? Doporučovány motiv fototapety: sport!


Obrazy, plakáty - způsob oživění interiéru


Fototapety powiększające wnętrze
Prepared by: art.widi.pl
Oryginal: art.widi.pl


nabytek
Prepared by: tapetenpics
Oryginal: http://www.flickr.com


Skvělým způsobem oživění bytu jsou rovněž velké plákaty či obrazy. Jejich široky sortiment najdeme nejen v marketech s bytovými doplňky, ale i v knihkupectvích Stačí si vybrat originální fotku a koupit pro ni vhodnou'praktickou antyramu.


Pokud hledáme obrazy do kuchyně demural.cz měli bychom se zaměřit na fotky ukazujíci chutné jídlo: různé druhy ovoce, čerstvou zeleninu či bylinky. Takové obrazy nejen ozdobí kuchyň, ale i navnadí chuť k jídlu. Osobám, které májí zájem o obrazy do ložnice, doporučujeme květinové motivy, noční panoramata velkých měst, nebo krásné vrcholy hor

Posted by Administrator on 2019-02-23 13:54:43
Tags: fotograf, kuchyně, interiér